Синедек лосьон 60мл

009.017

Новый товар

Специальное средство на основе натуральных ингредиентов для профилактики и лечения заболеваний, связанных с нарушением микроциркуляции, таких как проявления синдрома диабетической стопы, трофические язвы нижних конечностей, пролежни.

Подробнее

Нет в наличии товара

459,00 грн.

Оплата услуги "Наложенный Платеж" всегда за счет нашего магазина. Для Вас это АБСОЛЮТНО БЕСПЛАТНО! При предоплате на карту или расчетный счет дополнительная скидка 2%.
Оплата услуги "Наложенный Платеж" всегда за счет нашего магазина. Для Вас это АБСОЛЮТНО БЕСПЛАТНО! При предоплате на карту или расчетный счет дополнительная скидка 2%.

Описание

СІНЕДЕК ЛОСЬЙОН / SineDec® – спеціальний засіб на основі натуральних інгредієнтів для профілактики та лікування захворювань, пов’язаних з погіршеною мікроциркуляцією, таких як прояви синдрому діабетичної стопи, трофічні виразки нижніх кінцівок, пролежні.

З успіхом використовується пацієнтами хірургів, травматологів, ендокринологів, терапевтів.

В якості активних речовин до складу Сінедеку лосьйону входять  9 гіпероксигенованих жирних кислот, ефірна олія лаванди та бензоїн (смола тропічного дерева Стиракс).

• Виключно натуральні інгредієнти,
• Загоєння уражень шкіри,
• Відновлення мікроциркуляції,
• Надає відчуття комфорту.

 

СИНЕДЕК ЛОСЬОН / SineDec® - специальное средство на основе натуральных ингредиентов для профилактики и лечения заболеваний, связанных с нарушением микроциркуляции, таких как проявления синдрома диабетической стопы, трофические язвы нижних конечностей, пролежни.

С успехом используется пациентами хирургов, травматологов, эндокринологов, терапевтов.

В качестве активных веществ в состав Синедека лосьона входят 9 гипероксигенованих жирных кислот, эфирное масло лаванды и бензоин (смола тропического дерева Стиракс).

• Исключительно натуральные ингредиенты,
• Заживление поражений кожи,
• Восстановление микроциркуляции,
• Придает ощущение комфорта.

 

ІНСТРУКЦІЯ СІНЕДЕК ЛОСЬЙОН:

SineDec лосьйон – для профілактики та швидкого загоєння уражень шкіри при захворюваннях судин, у тому числі при цукровому діабеті. Завдяки натуральним складовим, SineDec лосьйон швидко всмоктується, його дія проявляється швидко та ефективно.

Властивості:

• Насичені киснем рослинні жирні кислоти покращують капілярний кровообіг, та зміцнюють клітинні мембрани, відновлюючи захисний гідроліпідний шар.

• Бензойна смола тропічного дерева володіє потужною регенеруючою, антисептичною дією, прискорює загоєння ураженої шкіри, пом’якшую та підвищує її еластичність.

• Ефірні олії лаванди та бергамота проявляють антисептичну, антибактеріальну, болезаспокійливу, протизапальну дію, загоюючу і фунгіцидну активність, а також покращують місцевий кровообіг.

Застосування: наносити SineDec лосьйон 2-3 рази на день на ділянку шкіри і обережно розподілити його до повного всмоктування. SineDec Лосьйон має природній запах ефірних олій, швидко абсорбується, залишаючи приємне відчуття комфорту.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Для запобігання ризику фотосенсибілізації, не рекомендується піддавати впливу сонячного світла поверхні, що оброблена засобом із маслом бергамоту. Термін придатності зазначено на упаковці.

Форма випуску: флакон з дозатором-крапельницею, 60 мл.

Склад: насичені киснем рослинні жирні кислоти (олеїнова, пальмітинова, лінолева, ліноленова, стеаринова, пальмітолеїнова, арахінова, маргаринова, бегенова кислоти), бензойна смола тропічного дерева, ефірна олія бергамоту, ефірна олія лаванди.

«LABORATOIRE SILDERMA SARL»

Сhemin du Bois Noir, 14 – CH – 1890

St Maurice, Valais, Switzerland.

Висновок СЕС № 05.03.02-03/103382 від 25.10.2011р(протокол експертизи № 3/8-А-7406-11 від 20.10.2011 р.).

В этой категории 5 товаров: