Квазикc гель 30мл

009.015

Новый товар

Линия средств для устранения проявлений розацеа и поражения кожи лица демодекозом на основе натуральных компонентов.

Подробнее

Нет в наличии товара

459,00 грн.

Оплата услуги "Наложенный Платеж" всегда за счет нашего магазина. Для Вас это АБСОЛЮТНО БЕСПЛАТНО! При предоплате на карту или расчетный счет дополнительная скидка 2%.
Оплата услуги "Наложенный Платеж" всегда за счет нашего магазина. Для Вас это АБСОЛЮТНО БЕСПЛАТНО! При предоплате на карту или расчетный счет дополнительная скидка 2%.

Описание

КВАЗІКС / QUASIX® – лінія засобів для усунення проявів розацеа та ураження шкіри обличчя демодекозом на основі натуральних інгредієнтів.

Активні речовини КВАЗІКСа – екстракт рослини Quassia amara, вітамін В3, алантоїн – усувають почервоніння, запалення та відновлюють бар’єрну функцію шкіри.

Безпечна та ефективна дія підтверджена численними міжнародними дослідженнями. Квазікс успішно використовується в Україні для лікування розацеа (рожевих вугрів), судинних зірочок, демодекозу, корекції почервоніння обличчя.

Брендова лінія КВАЗІКС включає в себе засоби для різних типів шкіри (КВАЗІКС КРЕМ / QUASIX CREAM® для жирної або комбінованої шкіри, КВАЗІКС ГЕЛЬ / QUASIX GEL® для нормальної або сухої шкіри), а також спеціальний засіб для захисту шкіри від шкідливого сонячного випромінювання з SPF 30 - КВАЗІКС SPF 30 / QUASIX SPF 30®.

 

КВАЗИКС / QUASIX® – линия средств для устранения проявлений розацеа и поражения кожи лица демодекозом на основе натуральных компонентов.

Действующие вещества КВАЗИКСа – экстракт растения Quassia amara, витамин В3, аллантоин – устраняют покраснение, воспаление и восстанавливают барьерную функцию кожи.

Безопасное и эффективное действие косметических средств КВАЗИКС подтверждена множеством международных исследований. КВАЗИКС успешно используется в Украине для лечения розацеа (розовых угрей), сосудистых звездочек, демодекоза, коррекции покраснений кожи лица различного происхождения.

Брендовая линия КВАЗИКС включает средства для разных типов кожи (КВАЗИКС КРЕМ / QUASIX CREAM® для жирной или комбинированной кожи, КВАЗИКС ГЕЛЬ / QUASIX GEL® для нормальной или сухой кожи), а также специальный крем для защиты кожи от солнечного излучения с SPF 30 - КВАЗИКС SPF 30 / QUASIX SPF 30®.

 

ІНСТРУКЦІЯ КВАЗІКС ГЕЛЬ:

КВАЗІКС ГЕЛЬ – ефективній засіб для зменшення та усунення почервоніння шкіри обличчя  та проявів розацеа (хронічне захворювання, що проявляється у вигляді почервоніння обличчя).

Завдяки комбінації спеціально підібраних активних компонентів Квазікс гель усуває почервоніння шкіри та поліпшує її стан за наступними напрямами:

  • Активний екстракт Quassia Amara – має протизапальний, антибактеріальний та антиоксидантний ефекти;
  • Нікотинамід (вітамін B3) - стабілізує бар'єрну функцію шкіри, стимулює утворення здорового епідермісу;
  • Алантоїн - пом'якшує шкіру та стимулює регенерацію клітин епідермісу.

Квазікс гель  не подразнює шкіру, тому що його рН становить 5.5, тобто є ідеальним для збереження цілісності шкірного бар'єру.

Швейцарське виробництво забезпечує відмінну якість, а безпека та ефективність застосування підтверджені клінічними дослідженнями.

Використання Квазікс гелю  протягом перших 10 днів застосування зникне почервоніння, свербіж, набряк та дискомфорт. За даними клінічних випробувань, 3-х місячне застосування Квазікс гелю позбавить Вас від розацеа.

 Квазікс гель  наноситься на шкіру 2 рази на день. Після всмоктування можна використовувати засоби для догляду за шкірою або макіяжу.

Квазікс гель розроблений спеціально для змішаної та схильної до жирності шкіри.

Для досягнення найкращого результату рекомендовано застосування КВАЗІКС ЗАХИСНИЙ КРЕМ З SPF 30, це дозволить зменшити негативний вплив сонця на шкіру та підвищити результат впливу на небажане почервоніння шкіри. 

Склад: екстракт Quassia Amara, ніацинамід, алантоїн, ксантанова камедь, пропілен гліколь, карбомер, сорбінова кислота, феноксиетанол, бензиловий спирт, динатрію ЕДТА, гідроксид натрію, оксид хрому зелений (CI 77289), вода.

«LABORATOIRE SILDERMA SARL»

 Сhemin du Bois  Noir, 14 – CH – 1890

St Maurice, Valais, Switzerland.

Висновок СЕС № 05.03.02-03/103382 від 25.10.2011р. (протокол експертизи № 3/8-А-7406-11 від 20.10.2011 р.).

В этой категории 5 товаров: